Mūsų pareiga

Gražus Šestadienio rytas, 11 val.,  dešimt mūsų HOG klubo narių  būriuojasi Statoile prie Ergo.

Šiandien atiduodam savo pareigą vaikams, aplankome Jiezno vaikų namus. Trakuose prisijungia Gedukas su dukra, Aukštadvaryje dar trys mūsų klubiečiai iš Kauno ir Aukštadvario. Jau mūsų 14 motociklų gražiai birbiam link Jiezno.  12 val., kaip ir planuota, įvažiuojam į Jiezną, pasukam link vaikų namų ir randame jau laukianti Vidą, atlėkusi iš Žemaitijos! 

Vaikai, jau išėję į lauką, pasitinka mus, mojuoja rankomis. Koks 30 vaikų ir kelios  auklėtojos, visi su susidomėjimu apžiūri mūsų “žirgus”. Vaikų namuose jų gyvena apie 50, bet dalis savaitgalyje turi  pas ką išvažiuoti, o kita dalis, labiau gyvenimo nuskriausti, praleidžia savaitgalį vaikų namuose.  Būtent jiems ir labiausia reikia mūsų dėmesio.

Traukiam dovanas, Algirdo įdėta didelį maišą  saldainiu su HOG ženklais ir Vidmanto nupirktus atšvaitus.  Pasikalbam su auklėtojomis, vaikai nedrąsiai kalbina mus ir trumpai pailsėję pradedam vaikams linksmiausią dalį, pavežinėjimą.  Sukame ratus aplink mokyklą, kai kas išvažiuoja ir į miestelį. Vaikai laimingi, įsidrąsinę  kalbina vyrus, prašosi vėl pavėžinami. Viena mergaite važiuojant išsipasakoja, kad jie čia keturiese, du broliukai ir dvi sesutės. Valandą pasisukiojus “po pievas” visi jau braukiam prakaitą. Tenka šnektelti su vaikų namų vadove , ji nuoširdžiai dėkoja , sakė kad mes vienintelis moto klubas, kuris juos aplankome, šiame užmirštame užkampyje. Todėl vaikai mūsų labai laukia ir vis klausia kada atvažiuos dėdės baikeriai… Kita auklėtoja papasakojo, kad Jiezno miestelio klebonas irgi baikeris, dažnai jį mato miestelio gyventojai su motociklu, bet šiaip Jiezne gyvenimas liūdnas, žmonių skaičius vis mažėja, jokių pramogų nėra…

Poilsio pertraukėlė, bendra nuotrauka, atsisveikiname su vaikais ir darbuotojais žodžiais “Iki kito pasimatymo”.  Pajundam link Trakų papietauti. Temos prie pietų stalo buvo malonios, apie artimiausias šios vasaros  keliones, juk tai mus ir vienija. Nustebino mūsų nauja kubietė Loreta, panašu, kad turime puikią važiuotoją, su savo Sportsteriuku puikiai “nardė” siaurame kelyje. Kelio kpt, labai ją stebėjo, bet  nerado prie ko prisikabinti.

Reziumuojant: oras geras, kelias vaizdingas, vaikai laimingi ir mes jaučiamės save pakylėję.  Ačiū Algirdui Razmai už saldainius, Dainiui už nuotraukas ir visiems klubiečiams, kurie nepagailėjo laiko šiai  misijai, pateisinant mūsų klubo šūkį: “Mums rūpi jaunoji karta ” 

 Pagarbiai,

Arvydas 

Parašykite komentarą

Orų prognozė »

© 2016 H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania. Sprendimas Į viršų