H.O.G. privilegijos

IŠREIKŠKITE SAVE, BŪDAMI KARTU SU BENDRAMINČIAIS. „HARLEY OWNERS GROUP“ NARYSTĖS PRIVILEGIJOS.

Sužinokite, kokias privilegijas Jūs gausite. Tačiau būkite atsargūs – užsitęsusi narystė šioje grupėje gali sukelti ilgai trunkančią nekontroliuojamą euforiją.

 

VIETINIAI SKYRIAI

Rimtai pamąstykite apie tai, kas Jums siūloma. Supraskite, kad įsitraukdami į vietinio H.O.G. Skyriaus veiklą galite įgyti naujos patirties ir pakilti į visai kitą lygį.

 

PRISIJUNKITE PRIE „HARLEY OWNERS GROUP“

Kas sako, kad Jūs negalite pasirinkti savo šeimos? Tapkite H.O.G. dalimi ir susitikite tūkstančius savo brolių ir seserų, su kuriais visą laiką norėjote bendrauti.

 

NE VISI ŽMONĖS GALI TAI GAUTI

Prisijungiate prie H.O.G., gaunate daugybę privilegijų. Nesvarbu, ar tai būtų paradas, ar atostogos užsienyje su išsinuomotu motociklu, mes Jus visuomet remsime.

 

NESVARBU, KAS JŪS ESATE, DAUG SVARBIAU, KUO NORITE BŪTI

„To Ride and Have Fun“ – atrodo, kad tai visai nesudėtinga užduotis. Tačiau įgyvendinti šią misiją yra tiek daug būdų, kiek ir su Harley motociklais važinėjančių žmonių. Štai kodėl mes sukūrėme H.O.G. skyrius.

 

SKYRIAUS PAIEŠKA

Ieškoti informacijos apie vietinius skyrius Jums padės Skyriaus paieška. Čia rasite nuorodų į reikalingus kontaktus, klubų tinklapius ir dar daugiau įvairios informacijos.

 

SKYRIAUS VEIKLOS

Važinėtis kartu ir tuo mėgautis yra puikus būdas geriau susipažinti su savo Skyriaus bičiuliais.

 

KAS YRA SKYRIAI?

Trumpai sakant, skyriai yra H.O.G. narių šeima, kuri suburia narius tam tikroje vietoje ir įgyvendina vieną paprastą misiją – „To Ride and Have Fun“.

 

KO GALITE SIEKTI?

Visuomet galvojote, kaip atrodytumėte su odiniais drabužiais, papuoštais H.O.G. ženkliukais ir antsiuvais? Prisijunkite prie H.O.G. ir pradėkite rinkti šią H.O.G. ženkliukų ir antsiuvų kolekciją jau šiandien.

 

hog-club

Orų prognozė »

© 2016 H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania. Sprendimas Į viršų