Dakaro užkulisiai ir kraujas HD salono servise

Visos griežtos taisyklės turi išimtis ir to įrodymas pro Harley Davidson salono duris ketvirtadienio vakarą įvarytas KTM enduro motociklas. Negana to dar ir likęs ten nakvoti. Na, o bent ši išimtis turi svarų pateisinimą.

Pirma – tai motociklas atlaikęs visą 2018 metų Dakaro ralį, antra, kad motociklą pro salono duris įvarė jo šeimininkas Balys Bardauskas, savaime suprantama įveikęs visą daugiadienį maratoną. Jam ir buvo suteiktas žodis, o kadangi pasisakymo ir klausimų-atsakymų laikas nebuvo reglamentuotas, tai vakarėlis užsitęsė. Buvo įdomu. Visiškai nebanalus vertinimas, nes kalba sukosi apie visai kitą garsiojo Dakaro ralio pusę. Ne tą kur matome TV ekranuose ar skaitome internetuose.

Net nemėginsiu ką nors atpasakoti, nes paminėjus vieną detalę, bus gaila, kad nebuvo paminėtos kitos. Vietoj to reklama-anonsas. Norintiems patiems pamatyti visą ar bent dalį Dakaro virtuvės, manau galios renginio metu Balio pasiūlymas kartu vykti į 2019 Dakarą aktyvaus ar pasyvesnio žiūrovo-turisto statusu. O jei darote minimum 100 atsispaudimų, generuojate nemenkus finansinius srautus ir turit laisvo laiko keletui metų į priekį, tai didelė tikimybė, kad apie …… (greit jungiam Balio skaičiuoklę) ……. apie 2029 metus turėsite ir organizatorių patvirtinimą stoti prie Dakaro starto linijos 🙂

Dar viena vakaro išimtis. Kraujo centro brigada išsidėsčiusi savo įrangą salono servise. Toks futuristinis nekasdieninis vaizdelis, bet juk geriems darbams aplinka ne kliūtis. O šiuo atveju net savotiškas įkvėpimas. Ačiū visiems pasidalinusiems savo krauju. Te sveikata pasiekia tuos kuriems jos trūksta. Kraujas nors ir nepraturtintas adrenalinu, bet tas metas jau neišvengiamai artėja.

Algis, Historian

P.S. Nuotraukų galerija bus papildyta, sekite įvykius 🙂

 

 

 

Parašykite komentarą

Orų prognozė »

© 2016 H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania. Sprendimas Į viršų