RIGA CHAPTER LATVIA 12 GADU

Thank you Braliukas!!! Taip šiltai buvo vainikuotas Vidmanto sveikinimo žodis, skirtas H.O.G. Riga Chapter Latvia 12-tąjam gimtadieniui. Bet mes irgi galim pasakyti “Paldies Braliukas”:  už tobulą orą visą šventinį savaitgalį (įtariam, kad toks vasariskas oras buvo “užbookintas” dar pernai, iš karto po lietingojo 11-tojo gimtadienio 🙂 ); už galimybę numalšinti vis dar tebesitęsiantį kelionių ir gero laiko kartu troškulį (į koloną stojom Avyžienių Lukoil ir po keleto labai smagių sustojimų pasiekėm Avalone viešbutį Rygoje); už smagumą sutikti seniai matytus draugus ir džiaugtis bendravimu senamiesčio SmokeHouse lauko kavinėje (o mes tikrai mokam ir džiaugtis, ir bendrauti 🙂 ); už įdomią Poker Run’o trąsą ir mūsų eilinę pergalę joje (apie tą ‘ilgą kelionę per kopas’ linksmas išskirtinis Vidmanto pasakojimas); už roko grupės Rock’n Beries gyvą garsą (argi gali būti kita muzika baikerių šventėje?); už skanaus maisto ir gėrimų stalą (nuo jo sunkiai stojomės net gavę galimybę apsilankyti Latvijos parlamento rūmuose); už karštą ugnies šou (po kurio pasidarė dar karščiau, nesinorėjo skirstytis…todėl niekas ir nesiskirstė…) Ar grįžom?… Grįžom!!!..

Loreta, Editor

ILGA KELIONĖ PER “KOPAS”

Saulėtas rytas priminė sezono atidarymą Vilniuje. Skaniai papusryčiavę, tiksliau sočiai, nes apie numatomus pietus “poker run” organizatoriai neprasitarė, šokom ant savo plieninių žirgų ir pajudėjom link HD dilerio. Ten mūsų jau laukė stiprus  ir linksmas “W duecc ” is Šiauliu (Vladas ir Valdas) :). Pasirengimas važiavimui truko neilgai, skubiai traukėme kortas, organizatoriai dėjo atžymas, skaitėm “legendas” ir naudodamiesi visažine navigacija pajudėjom sėkmės keliu  “Royal Flash” ieškoti. Deja, navigacija pajuokavo ir vengimą greitkeliu suprato kaip važiavimą per miesto centrą. Bet visi didvyriškai iškentėme Rygos kamščius ir išvažiavom į vienintelį kelią vedantį į Siguldą, ir tas pats kelias pasirodo – autostrada. Oras buvo nuostabus, dalis klubiečių atidarė deginimosi sezoną (vakare išsiskyrė gražia raudona spalva nudažytom rankom), bet kelias pateikė šiek tiek siurprizų. Kelias visiems patikrino amortizatorius ir ne vienam kilo mintis grįžus pasitikrinti oro slėgį padangose  ar nėra per daug, ir paieškoti minkštesnių amortizatorių.

Siguldoje kortas traukėme su azartu, nes kai kurie/kai kurios jau pradėjo jausti  pergalės kvapą. Drąsiausi ryžosi pabandyti pakilti dideliu ir senu apžvalgos ratu, apžvelkti Siguldos apylinkes iš paukščio skrydžio. Trečias taškas buvo gražiu pavadinimu ” Raganas ketis”, arba mūsiškai – raganos svirnelis. Važiuoti buvo netoli – 8 km. Kelio atkarpa papuolė pati smagiausia – su posūkiais ir kalniukais. Kortų traukimas vyko dar azartiškiau, net su derybom ir lengvu blefu. Atsigaivinę patraukėme į technikos muziejų, kur buvo įsikūręs ketvirtas kortų dalinimo stalas. Traukėm kortas, ir kai kas is mūsų jau pradėjo atvirai džiūgauti, praktiškai pagavo sėkmę už uodegos. O kam nesisekė, tai patraukė į muziejų. Tikrai yra ka pažiūrėti: ne tik automobiliai, motociklai, bet ir telefonai, radijos, patefonai kaip iš mūsų vaikystės, o kai kam tai tik filmuose matyti… 🙂 Pailsėję ir susigrupavę bendrai kolonai, šeimininkai ir svečiai pajudėjom sportine trąsa su žymėtais posūkiais, stabdymo zonomis į paskutinę stotelę – Rygos senamiestį. Visi, kas buvo Aukstadvario mokymuose galėjo panaudoti įgytas žinias ir įsitikinti, kad jos teisingos ir buvo pačiu laiku. Taigi, grįžom į senamiesti, į pačią Rygos širdį. Ir tada Vido žmona Ramunė ištraukė paskutinę laimingąją kortą. Valio, valio, valio….

Vidmantas, Safety Officer

 

Komentarai

Parašykite komentarą

Orų prognozė »

© 2016 H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania. Sprendimas Į viršų