Tallinn Chapter‘s Birthday Party 2016

Gražus saulėtas penktadienio rytas. Prognozes savaitgaliui žada gerą orą, ir netgi 3 klubo nariai susiruošė į kelionę pas kaimynus H.O.G Tallinn Chapter, juos aplankyti ir pasveikinti. Tik išvažiavo ne kartu jie, bet trimis grupėmis atskirai.  Sako,  kai mažesnė grupė, tai važiuoti greičiau galima… Atvykusius mus, svečius, kaimynai estai smagiai priėmė vokiškame restorane, Beer House, Talino senamiestyje. Pasivaišinome po vieną kitą alaus bokalą ir kai ką užkandome. Po vakarienes gavome pasiūlymą pasigrožėti naktiniu Talino senamiesčiu, ir tai tikrai buvo verta.

Šeštadienio rytas, oras nuostabus ir vėl saulė mus lepina. Gerai išsimiegoję, mes su Vladu išvažiavome trumpam prasiblaškyti su baikais po Talino apylinkes ir aplankyti Tarptautinio Concordijos Universiteto, kuriame prieš 20 metu mokėsi Agnė. Po pietų, estai buvo suplanavę keletos valandų pasivažinėjimą aplink Talino apylinkes kartu su suomiais.

Taigi po visų pasivažinėjimų ir dienos įspūdžių, pastatėme baikus viešbučio kiemelyje ir nuskubėjome į gimtadienį. Pasveikinome H.O.G Tallinn Chapterį, tarėme kelta gražių žodelių ir tikrai pasijutome šiltai priimti. Taigi tiek iš šios trumpos kelionės įspūdžių ir keletas nuotraukų Jums.

Marius A

Parašykite komentarą

Orų prognozė »

© 2016 H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania. Sprendimas Į viršų