Įspūdžiai po savaitgalio Polish Bike Week Karpacz-e

Tik praūžus mūsų didžiausiam renginiui American Spirit 2016,  vos pailsėję nuo šurmulio ir įspūdžių, dalis mūsų jau po kelių dienų išsiruošė ir į kitas keliones – kas į St. Peterburgą, o kas ir į  Lenkiją, Karpacz-ą, kuriame vyko keli renginiai tuo pačiu metu – tradicinis Polish Bike Week (puikiai organizuotas H.O.G. Wroclaw Chapter Poland), mūsų kuratoriaus  Ross Chambers organizuotas regiono H.O.G. Chapter-ių Direktorių susirinkimas bei H.O.G. Warsaw Chapter Poland 15-to gimtadienio šventė.

Taigi, Vytautas, Raimonds iš H.O.G. Riga Chapter Latvia ir aš išsiruošėm į už beveik 1000km esantį pietinį Lenkijos kalnų miestelį Karpacz. Orai mūsų neskriaudė – atvirkščiai – oras buvo tobulas važiavimui. Jau penktadienį prie įvažiavimo į renginio vietą Karpacz mus pasitiko žavios Wroclaw-o Chapterio moterys, leidusios mums pasijausti, kad esame labai laukiami, atvykę iš taip toli:)

Apsistoję viešbutyje, nuskubėjom į renginį. Mąstas, žinoma, apie 10 – 15 kartų didesnis (motociklininkų skaičiaus prasme) – nenuostabu – juk ir Lenkija panašiai tiek didesnė… Renginys atviras ir nemokamas – gali dalyvauti ir miestelėnai ir H.O.G.-ai ir kiti motociklininkai. Daug prekybos maistu, gėrimais, aksesuarais, net ir Indian motociklais vietos, didelė scena, kelios neblogos vietinės grupės, koncertuojančios griežtai iki 22.00 (po to kaip ir Palangoj ramybės valandos), o tuomet H.O.G.-ai persikelia į šalia esančias dideles patalpas, kuriose toliau tęsiasi linksmybės. Ilgai nebūnam, nes ryte Ross-as kviečia į susirinkimą…

 

Rytas. Pusryčiai. Šiek tiek gryno oro ir Chapterių direktoriai bei kiti atstovai susirinko į atskirą salytę. Dalyvavimas tikrai pavydėtinas – buvo ir vengrai ir čekai, slovakai, ukrainiečiai, žinoma, lenkai, latviai ir lietuviai. Kai kurių šalių net net po 2 ir daugiau Chapterių.

Susirinkimas buvo draugiškas, jaukus ir pozityvus, ypač, kai H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania buvo paminėtas įvairiais pozityviais pjūviais ne vieną, ne du ir ne tris kartus – ir apskritai jautėsi, kad mūsų Chapteris turi labia gerą vardą. Tuokart neišsiplėsiu, bet per metinį susirinkimą pasidalinsim šia informacija plačiau.

 

Pasibaigus, susirinkimo dalyviai organizuotra kolona pajudėjo link paruošto siurprizo vietos… Kai priartėjom, ne vieno mūsų šypsenas veide pakeitė nedidelis nerimas. Pasirodo, turėsim šokti nuo 50m aukščio slidinėjimo tramplyno ir toliau trosu čiuožti apie kelis šimtus metrų…:) Bekopiant į viršų nerimas veiduose tolygiai didėjo ir buvo galima prisiklausyti įvairių garsų, sukeltų įvairių emocijų, komentarų, ištiktukų, nuomonių apie siurprizą ir egzistencinių klausimų, pvz. “kam viso to reikia?!”… Smagiausia, kad nė vienas nenulipo žemyn ir garbingai  pasitiko likimą – mes juk kieti baikeriai!:)

 

Taigi, prisigaminę adrenalino išsirykiavom paradui. Mus, kaip ir kitus garbingus svečius iš toli, parade surykiavo kolonos priekyje, net pries žavingas Wroclaw-o Chapterio moteris-indėnes, ir visi pajudėjom. Jausmas panašus į tą, kuris būna Palangoje – žmonės juk atvažiavo į Karpacz ilsėtis, todėl yra gerai nusiteikę, šypsosi ir mojuoja. Pasirangę serpantinais apie pusvalandį jau stebėjom kaip toli driekiasi parado kolonos uodega – įsitikinom– dalyvių čia tikrai apie 10-15 kartų daugiau…

 

Ir vėl scena, kelios neblogos vietinės grupės, lauko prekyba, lenkiškos dešrelės ir alus  – kol 22.00 vėl visi H.O.G.-ai nesusirinko į šalia esantį pastatą. Nuolat jautėme ir Ross-o ir darugų iš Lenkijos nuoširdžią globą bei dėmesį. Ne vienas lenkas dalinosi savo savaitės senumo nuotraukomis iš Palangos, Wroclaw-o Chapteris išreiškė norą draugauti artimiau bei paprašė juos pašefuoti Vilniuje po savaitės, o su ukrainiečiais užsimezgė artimesni ir šilti ryšiai. Visa tai bylojo apie tai, kad mūsų Chapteris yra gyvas, žinomas, šiltas ir draugiškas. Ir tai yra labai svarbu, nes Chapteryje mes leidžiam savo didelę laisvalakio dalį ir jį norim leisti kokybiškai ir pozityviai.

 

Vėl ilgai nebūnam, nes ryte jau keliausim namo…

 

Rytas. Pusryčiai. Sakom AČIŪ organizatoriams ir miesteliui už puikų renginį ir labai gerą atmosferą ir judam link namų.

 

Aš Karpacz buvau pirmą kartą, bet manau, kad ten sugrįšiu ir kitiems rekomenduosiu:)

Parašykite komentarą

Orų prognozė »

© 2016 H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania. Sprendimas Į viršų