Riga Harley Party 2016 – pianinas palubėje ir Shower Show

Pirma: „Lai dzivo tautų draudziba“ – be jokio gėdos jausmo plagijuoju praėjusių metų Riga Harley Party renginio aprašyme naudotą Dariaus šūkį, nes tuo (dar be kelių mūsų ausiai juokingai skambančių žodelių) mano latvių kalbos žinios ir baigias. Antra: Kad H.O.G. tarptautinė organizacija ir šis šūkis čia taikytinas, anokia naujiena, bet kad nuo pirmų starto į Rygą metrų Vilniaus Chapterio kolona taptų internacionalinė – buvo maloni staigmena. O to kaltininkas žmogus iš HOG magazine 87-ojo Meet The Team puslapio, mūsų regiono prižiūrėtojas ir ganytojas Ross Chambers. (Trumpa Ross‘o dosje: amerikonas, reziduojantis Čekijoje ir priklausantis Ostrava Chapteriui). Taigi, po trumpos oficialios įžangos sukam rankenas paskui Vytautą, pasitikti pamišusių fūrų ir prie Panevėžio vos kolonos nenunešusio automobilio (spėkit iš vieno karto kokia markė).

Kad Rygoje tą dieną renginių perteklius teko patirti dar rezervuojant viešbutį. Vietiniai net rado progą papuošti savo automobilius nacionalinėmis vėliavėlėmis. O kam jos skirtos, bent jau kolonai, sėkmingai įveikusiai visus penktadieninius Rygos transporto kamščius, nekėlė abejonių. Aišku, kad svarbiausias veiksmas tradicinėje vietoje, centre. Riga Chapter Latvia 11 years aniversary party – skelbė kvietimo kopija-plakatas. Bet visa tai rytoj, o šiandien, pėstute prasiyrus pro Rygos savaitgalio vizitine kortele tapusią mergvakarių ir bernvakarių publiką, pirmasis pasisveikinimas su H.O.G braliukais. Ir vėl ta pati frazė: „Ooooo, jūsų vėl bus daugiau nei mūsų!!!“. Taip, Rygą mes mylim ir jei būtų įtraukti į programą gausiausios delegacijos rinkimai, šios nominacijos favoritai būtų aiškūs. Trumpas apšilimas, seni sentimentai ar pirmos pažintys ir vizitas pas renginio partnerį,  tik ką atsidariusį Moonshine restoraną kitoje gatvės pusėje. Aprašyti ten išvystą interjerą reiktų atskiro straipsnio. Visa tai sukūręs žmogus turėjo persikelti ir jau nebesugryžti iš praėjusio amžiaus penkto dešimtmečio. O ten būnant jam kilo noras supjaustyti kadilaką, į jį įmontuoti pianiną ir visa tai pakabinti palubėje su visu muzikantu. Aišku, kaip be Harley Davidson akcentų. O kur dar baigiamas įrengti Rygos chapterio atskiras kambarys. „Nori to paties Vilniuje, rask tik vietą ir pinigų. Toliau jau mano darbas“- patirtimi pasidalino užeigos savininkas. Lyg tyčia tą vakarą negalėjau įvykdyti nei vieno iškeltos sąlygos punktų, todėl ėjau daryti tai, ko nei mėgstu, nei moku – šokti. Tema: „Mūsų chapteris, muzika ir šokiai“   labai plėstis neverta, kaip ir vėl siūlyti atspėti kokios šalies atstovai tą vakarą (beje, ir kitą) dominavo šokių aikštelėje.

Šeštadienio rytas. Už lango lietus. Mobiliųjų telefonų orų išklotinėse pas visus taip pat lyja. Dienotvarkėje – poker run. Pusryčiaujant iš Ulmanio gatvės 12 (ten Rygos HD dileris ir starto vieta) atskrenda žinia – poker run vyks, bet svečiams siūloma visą trasą įveikti – AUTOBUSU!!! Imam. Nors vėliau stebint į autobuso varikio skyrių sulindusį tepaluotą vairuotoją, mėginantį surasti priežastį, kodėl visas aušinimo skystis praskiedė ir taip šlapią Rygos asfaltą, kilo abejonių ar ši idėja bus įgyvendinta. Visai vietoj nuskambėjo Žilvino pastaba: „suprantat dabar kodėl aš neremontuoju automobilių“. Į šiaip ne taip prakalbintą „Party Bus“ dar tilpo keli latviai, estai, suomiai, kitaip tariant, susirinko šalių, kur lietus yra staigmena, atstovai. Trumpa momentinė apklausa ar bus norinčių panaudoti autobuso centre stovintį stulpą pagal paskirtį ir pirmyn – Justui besiteisinant kad muzikos playlistas ne jo autorystė ir šiek tiek gailintis, kad Andriaus pasiūlymas grįžti į viešbutį pasiimti motociklų buvo jau nebeįgyvendinamas.

Pirmas punktas alaus daryklos „Aldaris“ muziejus su degustacija, antras – blaivybės parkas (puiki kombinacija!!!), o po trečiojo punkto autobuse pasklido gandas, kad nugalėtojas aiškus, o kiti-tik statistai. Persikeliame į vakarinę dalį ir tadadam – antra vieta Vidas (jau tampa tradicija jį matyt prizininkų tarpe žr. boulingą) ir pirma vieta Kęstas, su trim tūzais ir šeškių kombinacija. Žmonės kalba jį matę dar patį vakarą išeinantį iš kazino, tačiau ar beturėjo iškovotą prizą – laikrodį – informacijos nėra.

O Motodievai toliau siuntė lietų, versdami visa tai kas vyksta ne po skėčiais iš show į shower show. Ar tai turėjo įtakos šventei? Žiūrim nuotraukas. Vytautas, ramiai rūkantis antrąjį cigarą savo gyvenime. Arba Nijolė, Audra, purčiusios savo garbanas (na tiek to ir Justas purtė savąsias) prieš koncertuojančią latviukų heavy metal grupę Colt. Lietus šitai kompanijai tikrai ne kliūtis (Party Bus Poker Run nesiskaito). Toliau Shower show pratęsimas jau grįžtant namo, su klasikiniais pirštinių ir kojinių pagręžiojimais tarpinėse stotelėse. Vilniuje, stebint tirpstančią koloną, o Geležinio Vilko gatvėje prie šviesoforo išsirikiavus keturiems paskutiniams ekipažams į vieną eilę iš Arvydo pusės pasigirdęs AC/DC, buvo puikus visos kelionės finalinis akordas.

Algis

 

Komentarai

Parašykite komentarą

Orų prognozė »

© 2016 H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania. Sprendimas Į viršų