Peterburgo Harley Days! Tiesiog Super!

Net nespėjus atvėsti karštiems įspūdžiams iš Palangos, keletas mūsiškių sėdo ant baikų ir išdūmė į Piterį. Tomą, Laimį ir Raimundą teko išlydėti ir susitikti iškart grįžus. Tai man ir užteko suprasti, kad vyrukai pabuvo tikrai gerame renginyje. Išvykstant, ar tas rytas, ar šiaip vyrukai buvo rūškani, o grįžus veiduose švelnus nuovargis buvo, bet akyse spindėjo po 5 žvaigždutes…

Geros nuotaikos pridėjo ir tai, kad dvi valstybines sienas pavyko įveikti labai sklandžiai. Septynių baikų grupelė susisuko greičiau nei per valandą.

Pasak, Vytauto – Peterburgo Harley days  – buvo suorganizuotas aukščiausiame lygyje. Nepriekaištinga tvarka, renginio vieta – pats Piterio centras, renginys atviras visuomenei… O toj visuomenėje – daug gražių ir šiltų žmonių, atvirų ir paprastų. Na ir beabejos, neeskaluojant temos apie gražias peterburgietes…

Renginio organizatoriui ir jo koordinatoriui Igor Scherbakov įteikėme knygą-albumą „Neregėta Lietuva“, buvome labai šiltai sutikti ir globojami. Renginio metu vienoje vietoje puikiai rikiavosi ne tik H.O.G’o chapteriai, bet ir visų kitų moto klubai, bei pavieniai žmonės su įvairiausiomis moto priemonėmis.

Fantastiškas naktinis pasiplaukiojimas Nevos upe, Peterburgo grožis užbūrė. Verta paminėti, jog organizatoriai išsiskirdami iš kitų renginių suorganizavo naktinį paradą tuščiomis, ir kaip Laimis sakė, – lygiomis kaip stiklas gatvėmis. Kelios dienos prabėgo bendraujant su kaimynais, klubiečiai buvo susitikę ir su Lietuvos komercijos atašė Peterburge – Algimantu Belzu, kuris pasidalino savo patyrimais bei papasakojo apie šį nuostabų miestą.

Renginio vietoje buvo suorganizuota įvairiausių atrakcijų skirtų ne tik baikeriams, bet ir jų šeimų nariams, vaikams. Ba abejo buvo ir gražuolių konkursas. Gražuolių baikų. Ir čia lietuvaičiai taip pat pasižymėjo – sveikiname Tomą ir jo garažą, bei Aurelijų, kurio motociklas buvo pripažintas gražiausiu “Bagger” kategorijoje.

Peterburgas iš tikro yra taip arti, kad Vytas nutarė kilti sekmadienį ryte ir paršiaušti iki Vilniaus. Grįžtant gavo lietaus, bet tai nesutrukdė jam vakare užmigti savo lovoje, jau namuose.

Ir vėl prisidedu prie tų, kurie dabar pasklaidę fotografijas tyliai sau ištarėte – “ir aš kitais metais į Piterį važiuosiu”…

Editor Darius

Komentarai

Parašykite komentarą

Orų prognozė »

© 2016 H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania. Sprendimas Į viršų