Prasmingas šeštadienis

Susirinkome visi laiku, oras – saulė, kelias – puikus, Gariūnai-kamštis, bet mus tai tik juokas. Trakuose prisijungė Gedukas, Aukštadvaryje Arūnas ( ir ką jis ten veikė ? ). Jiezne  laukė Vidas. Jau mūsų buvo dešimt, negėda ir  pasirodyti vaikams. Įvažiavus į Jiezną mus  pasitiko gausus būrys parasparnių ir palydėjo į technikos šventę, kuri vyko Jiezno Vaikų namų stadione. Vaikai krykštaudami pasitiko mus, apdalino mus saldainiais…, pasirodo užtai, kad mes atvažiavome. Buvome maloniai nustebinti. Išsitraukėme ir savo dovanėles.  Audriaus dėžė saldainių buvo padalinta į 7 dalis, nes tiek yra grupių Jiezno vaikų namuose. Vidas dar padovanojo du stiklainius medaus. Pasikeitę dovanėlėmis kibome į “darbą” ir gerą pusvalandį vežiojome vaikus. Neišlaikė ir auklėtojos, pasiprašė pavežiojamos…  Aišku čia ne Pabradė ir asfalto nerasta,  bet mes juk po mokymų, todėl smagiai sukome ratus aplink mokyklą ir stadioną.
Atlikus savo “pareigą” sustatėme Harlius pailsėti, nes lėtai važiuojant karštą dieną jų varikliai buvo gerai apšilę. Atsisveikinimo nuotraukos atminčiai su vaikais su auklėtojomis ir toliau į kelią. Pakeliui į Karpynę užsukome į Birštoną, į Audronės ir Alos  organizuojamą moto šventę.  Stovėjimo aikštelėje prie Birštono vasaros estrados jau buvo virš 100 motociklų. Atsigulėme ant pievos, nes po valandos važinėjimo po pievas ir kaimo keliukus jautėsi nuovargis. Pusvalanduką pailsėjom, pažiūrėję Lietuvos čempiono  moto akrobato įspūdingą parodomąją programą, patraukėme prie savo žirgų ir į kelią. Birštone prie mūsų prisijungė  Vidmantas, aišku, mūsų HOG moteris pasveikinome ir palikome jas jų šventėje.
Oras tiesiog džiugino ir kelias į Karpynę neprailgo. Pakeliui skaniai papietavome, Vidui iškilmingai buvo įteikti HOG antsiuvai.
Karpynėje sutikome dar 5 musiškius, kuriems dėl laiko arba atstumo buvo patogiau tiesiai atvykti į Karpynę.  Pradžioje apžiūrėjome Custom show motociklus. Tvirtai galime pasakyti, kad HOG’iečių  Dariaus ir Tomo motociklai išsiskyrė grožiu ir mūsų klubui gėdos nepadarė. Šventė Karpynėje ( Custom show ) paliko labai gerą įspūdį, gausa Custom motociklų, labai graži aplinka ir gera organizacija. Vidas vaišino visus restorane ( už “spalvas” ). Pažiūrėjome koncertą smagiai pabendravome ir ta co’ dalis , kuri planavo ta patį vakarą sugrįžti, pasukome prie savo motociklų. Kai kas iš klubiečių pasistatė palapines ir pasiliko šventėje. Vakarinė ir naktinė  programa žadėjo būti įdomi.  Jau vakarop, saulei besileidžiant, sėkmingai pasiekėme namus. Graži ir prasminga diena, puiki nuotaika, geras savaitgalis.
Iki greito pasimatymo Hel’e!
Arvydas S

Komentarai

Parašykite komentarą

Orų prognozė »

© 2016 H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania. Sprendimas Į viršų