Riga Harley Days – kaip mes Latvijos sostinę drebinom

Lab dien,

“Laidzivu Tautibas draudziba! (Rigas pr… vu fabriks!)” – Svajuno frazė vis dar skambanti man ausyse… Tik vat bėda… …kažkaip, kažkur tarp Bauskes ir Pasvalio mano Mūza nulipo nuo mano baiko ir nudūmė laukais… ir iki šiol namo negrįžo… Tad kankinuosi ir taip ir kitaip – nu nėra mūzos, neina tekstas į eilutes nors tu ką…

Tai duosiu sausai:

Rygoj jau ketvirtadienio vakarą latvių H.O.G’o clubhousą buvom užvaldę. Na buvom ten pasikvietę ir keletą latvių, vietinių, kad pavertėjautų prie baro… bet čia gali geriau Justas ir dalyvavusieji papasakoti.

Penktadienį ryte – Adomo vedini, Gedučio iš galo itin saugiai prižiūrimi gražia tvarkinga kolona atidūmėm iki Rygos ir prisijungę prie kitų klubiečių – taip jau įspūdingai atrodėm bendram šventės kontekste, kad močiutės su baltom skrybėlaitėm mūsų klausinėjo, kas čia vyksta, nes atrodėm kaip tikri aikštės šeimininkai.

Dieną praleidome centrinėje Rygos aikštėje, trumpam išvažiavome pasivažinėti Paradu (na labai trumpam… kokiam 1 km aplink bažnyčią) ir vėl sugrįžome į aikštę.

Vakarop sveikinome H.O.G Riga chapter’į, iteikdami jiems alaus bačkelę ir merginų… oi ne – sorry – vaikinų, t.y. Grupę HOG band Lithuania – kurie drebino sceną, visas mūsų chapteris šėlo, o Gedutis drebino latvių šokėjas. Na tik Svajunas su Gyčiu “ant zekso” stovėjo ir mus prižiūrėjo. Vėliau leidome ir kitiems pasilinksminti…

Kažkodėl kai klausiu – nieks neatsimena kada išsiskirstėm… aš irgi neatsimenu, nes ant Rygos grindinio dužo mano obuolys ir neturėjau laiko nuovokos.

Viesbučio prikeltas 7.30 šokau iš lovos – ir 8.10 jau buvau prie Tallink viesbučio… ir ten radau – tuščią aikštelę. Supratęs, kad pavėlavau – iki Bauskės pyliau vienas, o tada sutikęs linksmų lietuvaičių iš H.O.G Vilnius Chapter Lithuania koloną prisijungiau ir pylėme į Vilniu. Gytis su Svajūnu vedė didelę koloną taip sklandžiai, kad net nepajutome, kaip atsidūrėme Vilniuje.  Tariame AČIŪ Road Captain’ams ir braliukams latviams už gerą pasibuvimą.

Editor Darius

 

Komentarai

Parašykite komentarą

Orų prognozė »

© 2016 H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania. Sprendimas Į viršų