Mūsų parama mažiesiems

VaikaiGražus šestadienio vėlyvas rytas, mūsų 5 motociklų grupelytė, kiek vangokai susirinkusi, pajuda Jiezno link. Pakeliui Aukštadvaryje prisijungia Vaclovas, dar vėliau Stakliškėse Vidmantas. Malonu, kad nors ir 7-iese, tačiau rudeninis tradicinis vaikų namų aplankymas panašu įvyks.

Jiezne jau mūsų laukė virš 30 vaikų. Jie, ištolo išgirdę motociklų griaudėjimą, išbėgo mūsų pasitikti. Traukėme saldainius ir kitas smulkias dovanėles, vaikų akyse degė ugnelės, akys nemelavo, kad jie laukia smagiausios dalies – pasivažinėjimo Harley motociklais.

Vaclovas tradiciškai paskaitė paskaitą apie motociklus ir Harley-Davidson. Griaudėja legendinė išvada: “Jei vaikai gerai mokysitės ir jūs turėsite tokius motociklus”. Tuo pat, auklėtojos papasakojo apie vaikų namų ir miestelio istorija.

Vaikai jau rikiavosi į eilę ir mes pradėjome mums ir vaikams smagiausią dalį, pasivažinėjimą.  Iš vaikų akių ir elgesio matėsi, kad tai jiems labai įdomu ir šis šeštadienis jiems yra neeilinis. Jie ilgai jį atsimins linksmus ”dėdes” ir jų plieninius žirgus..

Atsivažinėję, (nors eilės prie motociklų netrumpėjo) palinkėjome gero likusio savaitgalio ir palikome liūdnais veidais vaikučius, bemojuojančius ir linkinčius gero kelio. Keli paklausė “Dėdės, kada sugrįšite…? “. Pažadėjome vėl apsilankyti kitais metais. Duotus pažadus reik tęsėt. Tikimės ir kitų klubiečių pasiryžimo pažadų tesėjimui.

Pekeliui iš Jiezo pasinaudojome Vaclovo kvietimu ir užsukome į jo puikią sodybą. Atvažiavo ir kita komandos dalis, kuri dėl įvairių priežasčių negalėjo važiuoti į Jiezną. O čia ir linksmybės prasidėjo. Bet apie tai – atskirai.

Arvydas

Parašykite komentarą

Orų prognozė »

© 2016 H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania. Sprendimas Į viršų