Varšuvos ralis – smagus vasaros renginių palydėjimas

Kaip pranešė The Warsaw Rally News rugpjūčio 14-17 dienomis apie 500 km į Pietus nuo mūsų, Lenkijos sostinėje vyko „auksinis“ ralis.

Nenuostabu, kad vieta šiam renginiui atitiko ir jo pavadinimą, ir paskirtį, ir lygį – Tor Sluzewiec hipodromas, kurio pašonėje dar vyko ir Gatvės maisto mugė bei amerikietiškų automobilių paroda. Organizatorius – Varšuvos chapter‘is, tačiau dalyvavo visų 6 Lenkijos chapter‘ių (Varšuvos, Gdansko, Katowicų, Wroclavo, Poznanės ir Lodzės) nariai. Ralio programa apėmė 3 dienas, todėl visko vardinti tiesiog neverta (norintys gali rasti ir programą, ir jos dalyvius tinklapyje http://www.warsaw.chapter.pl/pl/2014-04-23-23-03-14/warsaw-rally-2014-program-ogolny-menu). Galima pasakyti tiek, kad jame buvo visi įprasti tokio tipo renginiui būdingi atrakcionai, rungtys ir oficialios dalys, tačiau netrūko ir keleto specialių, mums aiškiai pastebimų akcentų.

Pirmiausia, šeštadienio popietę specialiai ralio garbei buvo organizuotos žirgų lenktynės, kurių metu visi galėjo daryti ir statymus. Na, mes taip pat nepraleidome šios pramogos – kas žodžiu, o kas ir realius pinigus totalizatoriuje pastatęs… tiesa, be jokio laimėjimo, bet, visgi, likome sudalyvavę.

Antra, visa apie 500 motociklų kolona po parado Varšuvos centrinėmis gatvėmis buvo garbingai surikiuota aikštėje tiesiai priešais Didįjį Varšuvos Teatrą. Įkandin atvažiavo atviras sunkvežimis su „gyvai“ grojančia grupe ir HOG vadais, garsiai sveikinančius visus miestelėnus ir ralio dalyvius šia proga. Tuo tarpu mes turėjome laiko pasivaikščioti po Lenkijos sostinės gatves, parodyti save ir į kitus pažiūrėti, pasidžiaugti rudenėjančiu, bet vis dar vasarišku oru, na ir, žinoma, paragauti lenkiškų patiekalų.

Trečia, šįkart jutome didelį draugų iš Lenkijos dėmesį ir prielankumą – pradedant Dareko kvietimu fotografuotis, baigiant lenkų road captain‘ų šiltais rankų paspaudimais ir komplimentais Palangos Poker Run atžvilgiu.

Ir aš ten buvau,

gazą laikiau,

stabdį spaudžiau,

garsiai plojau ir švilpiau,

kebabą ragavau;

lietus mus drėkino,

saulė džiovino,

vėjas vėsino,

lenkiškas Žywiec gaivino,

o Jack Daniels kaitino!

 

Iki pasimatymų rudenėjančioje Lietuvoje!

 

Adomas

Treasurer

Parašykite komentarą

Orų prognozė »

© 2016 H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania. Sprendimas Į viršų