American Spirit 2014 Palanga

Antrus metus iš eilės H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania prisidėjo prie renginio “American Spirit” Plangoje. Ne tik dėl to, kad mūsų klubo dvasia iš Amerikos, bet dar ir dėl to, kad mūsų klubo metinis renginys – Poker run – Vilniaus apylinkėse jau buvo išsisėmęs. Iš čia ir kilo idėja daryti Poker run arčiau jūros – žemaitijoje. Ir idėja tapo kūnu… ir dar labai gražiu, ispūdingų formų kūnu… 🙂

Apie viską iš pradžių ir paprastai. Bet ne prastai…:

Rinkomės visas klubas į Palangą – kas kaip… Du reaktyviniai (Žilvinas ir Tomas) išskrido žemame aukštyje virš autostrados 8 ryto… kiti kruizeriai (kai kas ir atvirais šalmais) 10 val rinkosi prie Ergo ir ramiu tempu išvingiavo Kauno link. Kaune, kaip ir pridera kauniečiams – pavėlavę 2 minutes, prisijungę 2 motociklai, papildė koloną. Tuo pačiu ramiu tempu vėliaus suvalgę po porciją Viduklės koldūnų ir pakalbinę gražaus biusto padavėją gilia iškirpte, ramiai važiuodami pasiekėme Palangą – “American Spirit” renginio vietą, kur “reaktyviniai” jau sėdėjo pastatytoje H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania palapinėje ir mėgavosi… saule. Visi kiti taip pat į palapinę suvažiavo kas kaip… grupelėmis po tris, po du, tik karts nuo karto “lonley Easy Rider’iai” atsirasdavo po vieną…

Žodžiu nepraėjus nei pusdienui – ketvirtadienio vakarą didžioji dalis jau buvome susirinkę susitikimo – apšilimo vakarui… kuris kai kam gavosi beveik pagrindiniu vakarėliu. Dėkodami Tomui ir Fridricho pasažui už skanius užkandžius, ragaudami N7 ir Prossssseco, šokdami pagal muziką iš bet kurio telefono, dėliojome kitos dienos planus… iki kol nepasigirdo skardus garsas (kaip iš ‘matiugalniko’) – “Į MOJO!”…

Kita diena išaušo jau su kokiais 300 vakar dienos įspudžių ir keletu barškančių sraigių galvoje. Prieš akis ir užpakalius laukė Poker run Žemaijeje {žemaitiškas tarimas}. Gavę instruktažą, dėliojomės į grupeles su svečiais iš Baltarusijos, Latvijos ir judėjome į kelią. Daug kas norėjo į grupę kartu su Arūnu M… nes jis žemaitis, vietinis, o Poker run taškai tik koordinatėmis duoti (ir tai kai kam klaidingomis)… Tai kai kam pasisekė – pateko į grupelę su Arūnu ir vietoj Plokštinių nuvažiavo į Plokščius (arba atvirškščiai), bet žodžiu vietoj atominės raketų bazės surado bobutę skutančią buvles… plokštainiui… taip ir gavosi ne plokštainis, o “kugelis, be plutos”…

Kitos gi grupės važiavo tiklsiau – tačiau jau pradedant nuo pirmo taško Kretingoje visos road captain’o Žilvino pastangos, leisti mažomis grupelėmis, buvo nušluotos. Iš mažų grupelių gavosi dyydelė ilga Harlių kolona… Ačiū Dievui, viskas saugiai ir gražiai baigėsi. “Reaktyvinių” vietą Poker run užėmė direktorius su Svajunu – prakošė Žemaitiją vidutiniu… [negaliu rašyt] greičiu ir jau popietę pastatę motociklus mėgavosi šalto alaus puta. Na, o grupelės po valiai rinkadmos kortas, važiuodamos atgal į Palangą buvo dar ir smagiai išmaudytos šilto vasaros lietaus.

Kaip vėliau sakė Arvydas – viename iš geriausių Poker run aplankėme Kretingą, Oginskių dvarą Plungėje (kur Laimis ir Eglė tikrino rekonstruojančių darbininkų darbų saugos standartus), atominę raketų paleidimo bazę (kur pikti motociklistai išvažinėjo nekaltus dviračių takus), nuostabią Elnio sodybą, bei ĮSPŪDINGĄ motociklų muziejų (beje – visi eksponatai važiuojantys!).

Vakarinėje Poker run dalyje netrūko smagių įspūdžių dalinimosi, Vytautas apdovanojo sėkmingiausius kortose, na o nugalėtoju tradičiškai tapo… – latvis Janis surinkęs beveik nepralenkiamą kortų kombinaciją! Su kuo jį ir sveicinam! {latviškas tarimas}

Mūsų skradžiai ir vėl dėkodami Fridricho pasažui už nuostabią Paelia, kitus gardžius patiekalus, leidome laiką mūsų palapinėje, kai kas, laiks nuo laiko pasivaikščiodamas po American spirit renginį sugriždavo atgal… “Vakarėlis įgavo pasiutusį greitį…” kaip teisingai dainavo SEL, ir kur buvęs, kur nebuvęs vėl nuskambėjo ‘matiugalnikas’ – “Į MOJO!”… tada atiradus Eglės striukei, visi likę ten ir patraukė…

Šeštadienio rytas neatrodė toks sunkus, gal dėl to naktinio lietaus, kuris tarsi atgaivino ne tik žemę, bet ir kai kurias sielas…

12 valandą pajudėjome į mažajį paradą Palangos gatvėmis, ir kaip sakė Audrius S – deginome benziną, kepinome tai kas buvo padėta ant motociklo sėdynės, plerpėme išmetamaisiais vamzdžiais, ir apsukę ratuką sugrižomę į renginio vietą. Vėliau visa komanda pietavome šalia Kretingos esančioje sodyboje Vienkiemis. Kas ant suolų, kas ant žolės ar kitur – mėgavomes popiečio kaitra…

Vėliau sugrižę dalyvavome gražuolių konkurse – kur Tomas V ir vėl nusiskynė gražiausio motociklo laurus. Vėliau po truputi rikiavomės į koloną paradui Palangos gatvėmis. Nuo 18.30 šiaip ne taip pajudėjome į kruizą. Iš pradžių Palangos gatvėmis, su sustojimu (kaip gyvų egzempliorių parodymui) Basanavičiaus gatvėje, vėliau prasivažiuodami iki Šventosios ir atgal. Daug kas iš nuobodulio parade šoko su motociklais, kai kas gal ir nusnaudė posmelį… Kolona atrodė labai įspūdingai, o kadangi vakarėjantis oras buvo geras, tai ir mūsų nuotaikos buvo pakilios.

Šeštadienio vakaras buvo tradičiškai pradėtas mūsų palapinėje, vėliau daugelis ėjome paklausyti H.O.G muzikinės grupės kurioje –  Arvydas, Adomas bei kiti davė smarkių hitų, taip priversdami net slunkius pajudėti, o kai kuriuos normaliai išsitaškyti… Vėliau taksi pagalba visi atsidūrėme Laukinių vakarų Salione, kur, kai kuriuos, pasitiko pats Rytis Cicinas. Vakaras žadėjo būti… [autorius susilaiko nuo komentaro].

Taigi po direktoriaus ir svečių iš kaimynių šalių kalbų ir dovanų leidome laiką užkandžiaudami bei gurkšnodami nuo gausiai nukrautų stalų. Be abejo, kiekvienas iš mūsų po šio vakaro mintinai išmokome “juodają orchidėją” (nebuvo įmanoma neišmokti), o išvermigiausiems vakarėlio dalyviams buvo primintas ir hitas “Belyje rozy”.

O sekmadieni, kas kaip, kas su kuo, ruošėmės vykti namo. Startavę 12.30 nuo Statoilo Palangoje, nepraėjus nei 6 valandom buvom Vilniuje… Tai tik įrodo, kad neskubėjome todėl, kad buvome labai pailsėję, pilni įspudžių ir norėjome stoti dažnai ir ilgiau, kad tik nepersitemptume važiuodami ir dar bent minutėlę galėtume tarpusavy pabendrauti…

Dėkojame vieni kitiems už nuostabų renginį, o dar labiau už gerą kompaniją, su kuria nesiori išsiskirti. O jei kas jau labai pasiilgote – junkites šio ketvirtadienio kelionei į Waršuvą – vėl būsite KARTU!

Editor Darius

 

Parašykite komentarą

Orų prognozė »

© 2016 H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania. Sprendimas Į viršų