Motociklų atostogos Latvijoje – Baltic Biker Days

Penktadienio popietę ištroškę poilsio motociklai susirinko degalinėj, atsigaivino nauja porcija degalų ir išburzgė ilsėtis į šiaurę, į Baltijos poilsio perlą Jūrmalą kuriame vyko jubiliejinis, 5-asis Baltic Biker Days 2014.

Motociklams kelią ties Panevėžiu pastojo lietus bet ties Pasvaliu nutarė netrukdyti ir negadinti (nemurzinti) motociklų atostogų. Oras buvo šiltas, todėl lėkė motociklai kaip ant sparnų road captainų vedami.

Ryga motociklus pasitiko karščiu, ir nuostabiu viešbučiu, kuriame specialiai motociklams buvo įrengtas liftas ir jie galėjo ramiai nusileisti į vėsų garažą ir pailsėti.

Motociklams neprieštaraujant, šeimininkai išėjo gurmaniškų šonkauliukų paskanauti. Kai kam tai užtruko, kai kas grįžo į viešbutį su rikšomis, kai kas pėsčias, o kai kas anksti ryte bet visi grįžo pas savo motociklus.

8:45 punktualiai kaip šveicarijoje visi motociklai išsirikiavo važiuoti į papludimį, o kaip žinia paplūdimyje reikia atrodyti gražiems, todėl nuskubėjo visi į grožio saloną kuriame visi pasipuošė, atnaujino blizgesį, pridėjo šešėlio ir pirmyn.

Jūrmalos centrinė gatvė pasitiko motociklus pagarbiai priimdama pirmoje eilėje kad visi galėtų jais grožėtis. Visi vaikščiojo ir žiūrėjo bei seilę varvino. Motociklai išdidžiai ir šiek tiek nuobodokai 33km/h greičiu pravažiavo paradą, kai kuriems motociklams net akseleratoriaus rankenos užtirpo. Paradas baigėsi ir prasidėjo pačio garsiausio motociklo konkursas, kuriame mūsų Sauliaus motociklas laimėjo 3 vietą.

Po konkurso išaušo išsvajota valanda – jiems buvo leista nuvažiuoti į paplūdimį pasidenginti bet tik su policijos priežiūra. Jie buvo tokie laimingi kad leidosi fotografuojami ir filmuojami pusnuogių poilsiautojų bei kitų klubiečių. Prisivalgę smėlio ir pasideginę motociklai savo šeiminikus nuvežė užkąsti pagarbioje Jūrmalos centrinėje pėsčiųjų gatvėje. Motociklai taip krito į akį rusų turistams kad vienas taip prikibo kad pavėžintų, kad pavyko atsikratyti tik pasakius jog motociklai po kelionės iš Vilnaus labai pavargę. Užkandžiavimas truko gerą valndą, po kurios motociklai važiavo oficialių kviestinių pietų. Juos ten vaišino įvairiais skanėstais ir neskanėstais bet pavalgyti, o svarbiausia atsiskaityti už paslaugas, po ilgų pastangų pavyko ir visi laimingi išsiskirstė laukti vakarinės dalies.

Vakare, motociklamas neprieštaraujant, šeimininkai išėjo į HOGų vakarinę dalį, kuri praėjo ramiai ir pakylėtai, vainikuota dovanomis klubams bei tradicinėmis padėkos kalbomis, o tuo metu motociklai ramiai ilsėjosi žiūrėdami futbolą. Sapnavo sapną jog kitamet jie ir vėl sugrįš atostogų į Jūrmalą į kitas Bonifacijaus atostogas.

Iki,

Edvinas Mačiulis

Parašykite komentarą

Orų prognozė »

© 2016 H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania. Sprendimas Į viršų