Harley-Davidson Euro Festival 2014, Golfe de St-Tropez

Vieną vakarą besėdint prie Tommy garažo nugirdau Raimį su Laimiu ir Tomu kalbant: “Ar atsimenate vaikučiai animacinį filmuką apie senelį, kuris vasaros nematė? Neatsimenat? Nu tada jau jums reikia Bil-o-biloidu ar dar kažko…” Ir pradėjo pasakot. O aš šią istoriją užrašiau:
“Kaip Harliai žiemos ieškojo”
Vieną gražią pavasario dieną, kaip ir kiekvienais metais, išlindo Harliai iš garažų. Tik kažkaip jų nebedžiugino gražus lietuviškas oras, sausos gatvės, žaluma… Ir Arvydo “pakusinti” nutarė – važiuojam žiemos pažiūrėt. Arvydas patrynė rankomis (daugiau aksesuarų pardavimų bus… 🙂 ). Taip ir gimė planas vykti į Prancuziją, į kasmetinį, jau 8-ajį Harley-Davidson Euro Festival 2014, Golfe de St-Tropez.
Pasak buvusųjų ten – tai ypatingas renginys ir vieta, šiais metais sutraukusi rekordinį virš 12,000 Harley motociklininkų, kurie ilsėjosi bei pramogavo tris dienas.
Iš mūsų KLUBO į Prancūziją vyko – Tomas, Raimondas, Laimis, Vytenis, Otonas, Justas ir Audra, Žilvinas ir Arina, Vytautas P ir Jolita, Aurelijus ir Aurelija, Arunas ir Juratė, Albinas ir Audronė, Rimantas ir Danguolė, Arvydas ir Nijolė, Saulius, ir Artūras Sakalauskas  (svečias, tarptautinio HOG narys).
marsrutas
Apie viską iš pradžių:
Kol motociklai saugiai važiuoja Italijos link – klubiečiai skrenda lėktuvu Vilnius – Bergamo. Tik Audronė su Albinu ir Saulius, bei dar vienas bičiulis ir jo ūsai važiuoti atvaro tiesiai į San Tropezą.
Gegužės 7 d. Pasiimėm motociklus, ir planuojam įsukti 290 km, Bergamo – San Remo . Ir 15 motociklų komanda pajuda link Cote-d-Azur. Pasiekę SanRemo apsistojam šeimyniniame viešbutyje, pačiame centre.
Gegužės 8 d. pajudame  San Remo  – Snt Tropez. 180 km. Sustojame Monaco pricesei palinketi geros dienos, išgeriame kavos, vėliau judame į Cannes, Nicą. Nicoje Laimio rekomendacijomis vedini sėdame suvalgyti šviežių austrių, dėl kurių, kaip sako Otonas, verta vykti į mėlynąją pakrantę.

Gegužės 9-10 dienomis siautėjome Harley-Davidson Euro Festival 2014, keliavome  po aplinkines vietoves, prisijungė iš Lietuvos važiavę motociklais klubiečiai. Verta paminėti, kad Raimis su Tomu nusprendė sudalyvauti Harlių gražuolių konkurse. Ir ne šiaip sudalyvauti – ėmė ir nusikovė sau po II vietos apdovanojimą! Smagu už klubiečius, smagu už Lietuvą!

 

Gegužės 11, sekmadienį, atlankę mišias ar šiaip poterėlį sukalbėję, leidomės kelionėn: San Tropez – Verdon, 120 km200 km. Turas po Provansą, Grand Canyon du Verdon, Balcon de la Mescla, Point Sublime. Nuostabus maršutas, nuostabios vietos. Posūkiai, posūkiai, posūkiai… Vakare Aušra suorganizavo vyno degustaciją ir vakarienę. Švelnus nuovargis glostė veidus.

 

Gegužės 12d, pirmadienį, kaip ir normalią darbo dieną – kibom į darbus. Maršrutas buvo suplanuotas – Verdon-Embrun 180km. Tai ir prasidėjo “sunkios dienos”, įvažiavome į tikrus kalnus. Kaip ir žadėjome – savo Harliams parodėme žiemą, sniegą! Col d’Allos perėja įveikėme 2240m virš jūros lygio. Atkakliai važiuojame 15 motociklu komanda.
Gegužės 13d. Embrun – Val Cenis 180 km dar “sunkesne diena”, neveltui 13 diena… kelios perejos, auksčiausia Val Cenis – 2100m. Moterų veiduose, meilės mums, mažėja proporcingai aukščiui virš jūros lygio… Bet moterys šaunuolės! Tai dar tik antra diena kalnuose, o nei viena nenulipo nuo motociklo ir nenuėjo pėsčiom…

Gegužės 14d Trec. 240 km Val Cenis – Chamoni- Aosta (Italija). Štai čia ir įvyko “išbandymas”. Išbandėme save posūkiuose, išbandėmė savo motociklus žiemos sąlygomis, išbandėme savo antrąsias puses (vis dar visos vyko kartu), žodžiu buvo tikras išbandymų metas. Pravažiavome pro pat Montblana, auksčiausią kalną Europoje (4800m), ir supratome, kad jau aukčiau nebenorime…

 

Gegužės 15d, ketvirtadienį važiavome Aosta – Merone (netoli Como ežero) – 260 km. Turas pro Maggiore ežerą, dienos pabaigoje apsistojome viešbutyje netoli Como ežero. Nuovargis jau buvo toks malonus, kad Arvydas, labai atsakingai dėliojęs kelionės maršrutus prie židinio saldžiai užmigo šiltame Nijolės glėbyje, viešbučio priimamąjame.
Gegužės 16d – PENKTADIENIS! Darbo savaitės pabaiga! Moterys itin patenkintos žemesne altidude, tačiau keliaujant turą aplink Como ežerą darėsi vėsoka, tai jautem moterų svilinančius žvilgsnius net pro šalmus – tad sukome mažų miestelių link, gėrėme kavą, ir baigėme savo maršrutą.

Savaitgalį kaip ir priklauso – kai kurios moterys leido laiką Milano Via Montenapoleone, o mes sukrovę motociklus patraukėme oro uostan ir lektuvėlis parskraidino mus į Marijos žemę. Į pavasarį (gal net į pačią vasarą su 29 laipsniais karščio). Harliai taip pat grįžo laimingi, savo istorije užsidėję pliusą – pamatė Žiemą…

Kas vis dar neatsimenate animacinio filmuko – jį galite pažiūrėti ČIA.
O kas norite gerų įspūdžių – smagaus laiko virš 200 fotonuotraukų albumo peržiūroje:
Editor
Darius

Komentarai

Parašykite komentarą

Orų prognozė »

© 2016 H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania. Sprendimas Į viršų