Sezonas užsidarė dar kartą – MINSKE

Nors Lietuvoje oficialus motociklų sezono uždarymas jau buvo prieš pora savaičių, mūsų kaimynai iš Baltarusijos sezoną uždarinėjo  tik  šį  savaitgalį. Minsko chapterio kvietimu progą jame sudalyvauti ir mes …

Nors oficialioji sezono uždarymo programa vyko tik šeštadienį, atsižvelgiant į sienos kirtimo subtilybes  neplanuojamą laiką kelionėje, nusprendėme pradėti penktadienį. Sutartoje vietoje 12 val. susirinko 10 pašalti nebijančių chapterio narių o prisijungus dar ir porai kolegų iš Estijos 12 motociklų pajudėjo Medininkų link.

Kelionė buvo nuotaikinga ne vien dėl to, jog visi suprato kad tai viena paskutinių kelionių motociklu šiais metais o kaimynų atsiųsta renginio programa žadėjo linksmą savaitgalį bet ir todėl, jog Lietuvos sieną pavyko pravažiuoti greitai, o pravažiavus lietuviškąją jos dalį mus pasitiko Minsko chapterio kolega Andrejus, kuris laukė užėmęs vietas eilėje labai pagreitino procesą, tik 1,5 val.

Vedami  Žilvino iki Minsko nulėkėm su vėjeliu, tačiau oro temperatūra davė aiškiai suprasti – važiuojame į sezono uždarymą. Viešbutį pasiekėme šiek tiek pašalę, todėl tik įžengę, prie šiltos arbatos puodelio prisiminėme žiemos sezono šildančiuosius gėrimus – Bekerovka ir Jagermeisterį…  taip sulaukėme ir moterų, kurios jausdamos jog šilta nebus, pasirinko kelionę traukiniu. Šiek tiek pailsėję pamaloninome skrandžius minskiečių užsakytame restorane bei Gyčio iniciatyva iš naujo mokėmės senai pamišto žaidimo aš tau/tu man J (ps. atsikėlus ryte šiek tiek maudė ausį, bet kaip supratau vėliau tokių buvo ir daugiau).

Šeštadienio ryte ryškiai šviečianti saulė tik sustiprino ir taip teigiamas emocijas: motociklai,  bendraminčiai, paradas.  Kompanijai dar pagausėjus, atvykus Arvydui su Nijole bei Žilvinui visi patraukėme link Minsko Harley Davidson dilerio, kur jau buriavosi į sezono uždarymo paradą besirenkantys baikeriai bei jiems prijaučiantys. Išsirikiavę ilga ir tvarkinga kolona,  budindami besiilsinčius ir fotografuojami praeivių, apytuštėmis ir lygiomis kaip stiklas Minsko gatvėmis paradas pajudėjo link vietinių vadinamo memorialinio muziejaus „Stalin Line“.  Kaip pavadinimas jau sufleruoja muziejuje buvo galima apžiūrėti didelę karinės technikos, tankų bei kitų „griovimui“ sukonstruotų mašinų kolekciją.  O kaip gi be kariškos košės.  Besidairydami, besišnekučiuodami apie muziejaus eksponatus bei ragaudami „pagerintą“ karišką košę nė nepajutome kaip atėjo pavakarys – oficialiosios dalies pabaiga.

Po oficialiosios dalies ateina linksmybės. Minskiečiai, kaip ir pridera sėkmingam sezono uždarymui, pasiruošė kaip reikiant. Jaukus ir erdvus naktinis klubas pasitiko skoningai ir subtiliai vakaro tematika išpieštomis merginomis, visi tai vadina „body art“. Išsidrąsinę turėjome progą tai išbandyti ir mes, Svajūno laikinoji tatto traukė ne vieno akį. Šmaikštuolio vedėjo dėka, renginys įgavo puikią dinamiką, apdovanojimas keitė apdovanojimą, konkursas – konkursą, grupė – grupę, o kur dar šokiai….. Perteikti visko tikrai nepavyks, po renginio visi vienbalsiai ir garsiai ištarėme – UŽSKAITOME !!!!!

Įspūdžiais pasidalino Tomas V

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Parašykite komentarą

Orų prognozė »

© 2016 H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania. Sprendimas Į viršų