Parama mažiesiems

Jau tapo tradicija ,  kasmet H.O.G. Vilniaus Chapter Lithuania nariai lanko vaikų globos namus. Nors šiemet ir pavėluotai tačiau vaikų globos namai neliko neaplankyti. Taigi gegužės 20 d. aštuoni Vilniaus Chapter nariai susirinko “Plento bare “. Šiek tiek pasėdėję, paplepėję , išgėrę kavos , kas gaivių gėrimų linksma kompanija sekmadienio gražią popietę pajudėjo link Nemenčinės vaikų globos namų .

Besimėgaudami gražia gamta, bei oru net nepastebėjom kaip pasiekėm Nemenčinę.  O ten jau laukė būrys vaikų, pilnas kiemas jų ten buvo. Tiek suaugę tiek vaikai visi džiaugsmingai mūsų laukė ir šiltai priėmė.

Aprodę savo laikinus namus bei pažiūrėję vaikų linksmą programą su visu vaikų būriu vėl puolėm i platų didelį kiemą, sėdom ant motociklų ir visi smagiai pasivažinėjom. Oho !!!! Kiek vaikams džiaugsmo buvo ..

Praėjo smagi akimirka, ir vėl mes visi kelyje, pajudėjom link Pabradės vaikų namų. Ten taip pat,  didelis vaikų būrys laukė mūsų. Linksmai pabendravom , pasivažinėjom su vaikais, išdalinom visas dovanas ir pasikrovę teigiamos energijos grįžom atgal visi i Vilnių .

Svarbiausia suteikėm vaikams džiaugsmo, tikslus pasiekėm…

Žilvinas (Secretary)

Parašykite komentarą

Orų prognozė »

© 2016 H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania. Sprendimas Į viršų