Harley Davidson festivalis St.Peterburge

Birželio 24-26 dienomis St. Peterburge (Rusijos Federacija) vyko 1-asis Harley Davidson festivalis,  kurio vienas iš organizatorių H.O.G.  St. Petersburg Chapter Russia. Renginyje dalyvavo 6 motociklais atvykę ir H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania nariai.

Penktadienio naktį Chapterio nariai susitiko su bičiuliais iš Varšuvos (Lenkija) ir Capital  (Suomija) chapterių, kartu plaukiojo motoriniu laivu, bendravo, bet ir žavėjosi nepakartojamais vaizdais pakeliant tiltus Nevos upėje.

Paradas šeštadienį prasidėjo aikštėje „Дварцовая площадь” šalia Ermitažo, bei tęsėsi centrinėmis Sankt Peterburgo gatvėmis. Kolonoje važiavo virš 2000 motociklininkų,  tarp jų apie 300 H.O.G. narių atvykusių iš Latvijos, Norvegijos, Suomijos, Lenkijos, Vengrijos, Lietuvos, Rusijos Federacijos ir net vienas atstovas iš Saudo Arabijos.

Vakare Bjorn Solberg (H.O.G. Regional Manager) organizavo Chapterių direktorių neformalų susitikimą su vienu iš Harley- Davidson direktorių, atsakingu už motociklų pardavimą bei H.O.G. atstovu.  Svečius iš JAV pasikvietė Igor Ivanovich Shcerbakov (Sankt Peterburgo Harley-Davison dileris). Pokalbio metu buvo pristatyta renginyje dalyvavusių Chapterių veikla, gerų žodžių negailėjo Vilniaus Chapteriui mūsų draugas Bjornas.

Sekmadienį kartu Piterio cahpterio nariais aplankėme Petergof  (Petrodvoriec) muziejų ir parką, į kurį patekti be eilės sudarė galimybę Piterio vaikinai.  Prieš išvykstant namo, bendrų pietų su peterburgiečiais metu nuoširdžiai sutarta, kad chapteriai turėtų aktyviau bendrauti, nežiūrint į tai, kad valstybių sienų pravažiavimas užima nemažai laiko ir kenkia sveikatai nervingiems.

Vytautas (Director)

Parašykite komentarą

Orų prognozė »

© 2016 H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania. Sprendimas Į viršų