Dėmesio vaikams nebūna per daug

Tęsiame savo klubo tradiciją aplankyti tuos, kuriems reikia kitų paramos, palaikymo ir dėmesio. Šį kartą nuvažiavome į “Vaikų ir paauglių socialinį centrą” Nemenčinės mieste. Šis centras teikia stacionarią socialinę globą (rūpybą), ugdymo ir socialines paslaugas be tėvų globos likusiems vaikams.

Atvykę radome vaikus nuo 4 iki 17 metų amžiaus. Tie, kurie iš pradžių buvo nedrąsūs ir “bijojo” baikerių, atsigavo, kai pradėjome dalinti saldainius 🙂 Ledai buvo pralaužti ir palydėti bendra daina.

Vėliau vaikai svetingai aprodė savo kambarius, klases, valgyklą, salę. Išdalinę saldumynus ir daugybę kitų dovanų, išėjome į lauką svarbiausiai programos daliai – pasivažinėjimams ant motociklų. Kaip nekeista patys drąsiausieji pasirodė mažiausi vaikai – jie drąsiai dėjosi šalmus ir sėdosi ant didžiulių Harley Davidson motociklų. Ratas po rato buvo pavėžinti visi norintys. Smagu buvo stebėti kai kuriuos vaikus, kai jų baimę keitė džiaugsmas ir pasididžiavimas nulipus nuo motociklų 🙂

Džiaugsmas vaikų akyse ir plūstančios emocijos, nuo saldainių išsipūtusios kišenės, choru pasakytas “ačiū” – tai geriausias įrodymas mūsų klubui, kad buvo verta važiuoti, ir visiems, kad dėmesio ir gerumo niekada nebus per daug.

Eglė (H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania secretary)


Parašykite komentarą

Orų prognozė »

© 2016 H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania. Sprendimas Į viršų