Mums rūpi jaunoji karta

Šiais metais per sezono atidarymo šventę mūsų klubas pratęsė savo gražią tradiciją ir nuvyko aplankyti tų, kuriems labiausiai reikia dėmesio ir pagalbos – mažųjų savo draugų, esančių globos namuose. Šį kartą nuvykome į Vilniaus Visų Šventųjų parapijos laikinosios globos namus. Mus pasitiko kunigas Vytautas Rapalis ir keliolika nekantriai laukiančių vaikų.

Pasitikę dar gatvėje, drąsesni vaikai užšoko ant motociklų ir palydėjo baikerius į savo kiemą. Buvo akivaizdu, kad vaikai labai laukė svečių – kambariai sutvarkyti, vaikai pasipuošę, net pačių iškeptas pyragas kvepėjo ant stalo. Vaikai noriai vedžiojo svečius po savo laikinuosius namus ir vienas per kitą pasakojo apie čia vykstantį gyvenimą.

Kaip teigia dažnas vaikų namų vadovas, vaikų globos namuose augantieji labiau nei dovanų trokšta lankytojų dėmesio. Taigi ir mūsų tikslas buvo ne tik nuvežti vaikams dovanų, bet tiesiog pabendrauti su jais. Savo pavyzdžiu įkvėpti jiems noro ir užsispyrimo siekti savo tikslų ir svajonių, parodyti, kad nieko gyvenime nėra neįmanomo, jei labai to sieksi.

Atsidėkodami už dovanas ir parodytą dėmesį, vaikai savo ruožtu apdovanojo baikerius nuoširdžiom šypsenom, švytinčiom akim ir kruopščiai ruoštais pasirodymais – šokiais, triukais, ir spektaliu savo jaukiame “Spindulėlio” teatriuke.

Dar kartą ačiū kunigui Vytautui už rūpestį, visoms ten dirbančioms moterims, padėjusioms vaikams pasiruošti bei visiems vaikams už šilumą!

Eglė – H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania sekretorė

Parašykite komentarą

Orų prognozė »

© 2016 H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania. Sprendimas Į viršų